Nowy numer 07/2020 Archiwum

Kolejny Apel Młodych w Łęcznej

Nie wstydzimy się swojej wiary - mówi młodzież z Łęcznej i zaprasza innych, by przyszli i zobaczyli, jak dobrze być razem. Kolejne spotkanie już 15 lutego.

"Apel młodych", czyli spotkanie dla chętnych, którzy chcieliby doświadczyć wspólnoty i adorować Pana Jezusa, pośpiewać i zwyczajnie być razem z rówieśnikami odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz.19.30.

Pomysł na  tego rodzaju spotkania zrodził się w ubiegłym roku w parafii św. Józefa w Łęcznej. Inicjatywa powtarzana jest co jakiś czas i przyciąga coraz większą liczbę nie tylko młodych szukających różnych życiowych odpowiedzi, ale i wszystkich innych, którzy chcą poprzez adorację i niesamowitą atmosferę spędzić wieczór blisko Pana Boga.

Dudi x bebe - #SpróbujSam.
Apel Młodych

By opowiedzieć o tym, co ważne w życiu, trzech lektorów z Łęcznej nagrało teledysk, który jest równocześnie zaproszeniem na "Apel młodych". Przypominamy ten utwór i zapraszamy na spotkanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama