Nowy numer 38/2023 Archiwum

"Barka" w stylu reggae i hip hop w wykonaniu lubelskich uczniów walczy o zwycięstwo w konkursie

Uczniowie z Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie razem z perkusistą zespołu Good God biorą udział w ogólnopolskim konkursie na własną interpretację i wykonanie utworu "Barka". Pomóżmy im wygrać!

Konkurs został zorganizowany z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom.

- Każdy z uczestników tego konkursu ma za zadanie przygotować własną interpretację "Barki" - wyjaśnia Franek Wróbel, perkusista Good God, biorący wraz z młodzieżą z lubelskiej szkoły udział w konkursie. - My zdecydowaliśmy się zaśpiewać tę piosenkę w stylu reggae i hip hop. 

Jak podkreślają młodzi muzycy z Zespołu Szkół Energetycznych, ich udział w konkursie jest odpowiedzią na apel Prezydenta Miasta Lublina, który rozesłał do placówek oświatowych prośbę o godne uczczenie 100. rocznicy urodzin papieża. - Uważam, że w odpowiedni sposób reprezentujemy nasze miasto - podkreśla F. Wróbel. 

O zwycięstwie decyduje ilość facebookowych polubień filmu na fanpage Fundacji Honor Pomagania Dzieciom. W konkursie bierze udział blisko 300 muzycznych ekip, Lubelszczyzna jednak oczywiście kibicuje swoim utalentowanym przedstawicielom. 

Utwór można lajkować do 25 lutego do godz. 12. Tutaj można posłuchać utworu. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast