Nowy numer 44/2020 Archiwum

Odwołane drzwi otwarte na UMCS

W związku z panującą aktualnie sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, władze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zdecydowały o odwołaniu Drzwi Otwartych.

Dbając o zachowanie środków bezpieczeństwa wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego i w rekomendacjach Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego informujemy, że władze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zdecydowały o odwołaniu Drzwi Otwartych, zaplanowanych na 6 marca br.

- Jednocześnie pragniemy dodać, że część osób z regionu czy z zagranicy, które z różnych przyczyn dotrą jutro do Lublina, będzie mogła skorzystać z konsultacji na stoisku ogólnouniwersyteckim oraz w punkcie informacyjnym dla cudzoziemców, dostępnych w gmachu Wydziału Ekonomicznego UMCS (Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5) - mówi Aneta Adamska rzecznik UMCS.

Dodatkowo, na przełomie marca i kwietnia, na poszczególnych wydziałach UMCS zamierza zorganizować spotkania dla uczniów szkół ponadpodstawowych, cykl webinariów online oraz Wirtualne Drzwi Otwarte. Podczas wskazanych inicjatyw młodzież zainteresowana podjęciem kształcenia na tej uczelni również będzie mogła otrzymać wskazówki, jak dostać się na upragnione studia, zapoznać się z procesem rekrutacji, a także poznać wiele niezwykłych inicjatyw studenckich oraz wyjątkowych wydarzeń kulturalnych i sportowych, które są organizowane na UMCS.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama