Nowy numer 23/2020 Archiwum

Nowy odcinek vloga "W koloratce", tym razem o Batmanie

O przemianie, konfrontacji z lękiem, oddaniu swego życia, by nieść dobro, a wszystko na podstawie... filmów o Batmanie. Ks. Grzegorz Ogorzałek w swoim videoblogu zaczyna serię o niezwykłym bohaterze ze zwykłymi sprawami.

BATMAN - POCZĄTEK: wyjdź z krainy lęku!
w koloratce

To będzie miniseria o Batmanie, czyli bohaterze, który po traumatycznych przeżyciach w dzieciństwie, doświadczeniu więzienia i świata mroku musi skonfrontować się ze swoimi lękami. Bohater próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pozostać wiernym sobie i swoim przekonaniom, czy pójść za mentalnością grupy, do której trafił.

Jak w każdym odcinku vloga ks. Grzegorz na podstawie wybranego filmu zachęca do refleksji nad różnymi życiowymi wyborami i refleksjami.

Kanał "W koloratce" powstał trzy lata temu. Przygotowując się do prowadzenia rekolekcji dla młodzieży, kapłan zapytał ją, co ogląda i czym się interesuje.

- Odkryłem wtedy, jak różnymi treściami karmi się młodzież. Przeglądając wypisane przez nich kanały, odkrywałem, ile tam wartościowych i ciekawych treści, ale ile też takich, które w życie młodych wnoszą tylko bałagan i zamęt. Pomyślałem wtedy, że może warto spróbować zacząć pojawiać się w YouTube i postarać się docierać do widzów z przesłaniem Ewangelii - mówi ks. Grzegorz.

Zaczął szukać filmów, które zawierały w sobie jakieś ziarna prawdy, dobra i piękna. - Zastanawiałem się, które z nich mogłyby się stać dobrym punktem wyjścia do refleksji nad tematem wiary. Tak powstał kanał "W koloratce" - zaznacza kapłan.

Więcej recenzji ks. Grzegorza można znaleźć na jego kanale TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama