Nowy numer 42/2020 Archiwum

Jak być ojcem w epoce fake news?

To hasło wiosennej edycji największego w Polsce spotkania ojców. Tym razem po raz pierwszy odbędzie się ono w Lublinie.

Inicjatywa Tato.Net od kilku lat, oprócz prowadzenia warsztatów i konferencji dla ojców, organizuje każdego roku również Międzynarodowe Forum Ojców. To największe tego typu spotkania ojców w Polsce.

– Forum Tato.Net to swojego rodzaju fenomen, bo to unikalne spotkanie mężczyzn różnych profesji, w różnym wieku, którym zależy na rodzinie – stwierdza pomysłodawca i koordynator programu Inicjatywa Tato.Net Dariusz Cupiał. – Wśród tysiąca mężczyzn znajdują się znani artyści, przedsiębiorcy, sportowcy. To bardzo inspirujące zjawisko. 

Każde z organizowanych spotkań poświęcone jest jakiemuś szczegółowemu tematowi. Tym razem 4 kwietnia forum odbędzie się po raz pierwszy w Lublinie. Wydarzeniu, które przebiegnie pod hasłem „Jak być ojcem w epoce fake news”, patronuje "Gość Niedzielny".

 – W czasach, w których każdy człowiek może publikować wszelkie informacje na masową skalę, a manipulacja faktami realnie wpływa na rzeczywistość, ojcostwo staje przed nowymi wyzwaniami – mówią organizatorzy forum. – Kogo słuchać i komu wierzyć? Skąd czerpać mądrość? Jak żyć świadomie? Jak nie stać z boku, ale skutecznie działać? Jak przekazywać dzieciom własne wartości? Jak chronić dzieci a jednocześnie w jakie umiejętności je wyposażyć, by mogły mądrze i odpowiedzialnie współtworzyć świat, w którym przyjdzie im żyć?

Każdy ojciec zainteresowany pogłębieniem swojej wiedzy w tym temacie a zarazem wymianą doświadczeń z innymi ojcami, może wziąć udział w forum zapisując się na nie przez stronę internetową Forum Tato.Net.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy mężczyźni bez względu na staż ojcowski. – Każdy kto chce być lepszym ojcem, ojczymem lub dziadkiem, chce dzielić się doświadczeniami z innymi, na pewno odnajdzie się na tym wyjątkowym spotkaniu. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama