Nowy numer 23/2020 Archiwum

Cztery kolejne osoby z koronawirusem na Lubelszczyźnie

Rzeczniczka wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka poinformowała, że na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Nowe przypadki dotyczą osób z rodziny pacjenta z Bełżyc.

– Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą osób, które miały kontakt z pacjentem z Bełżyc. Stan wszystkich jest dobry. Osoby przebywają w szpitalach z oddziałami zakaźnymi i obserwacyjno-zakaźnymi w Lublinie – informuje Urząd Wojewódzki.

– Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę lekarską nie będą udzielane szczegóły dotyczące tożsamości pacjentów – przekazuje rzeczniczka wojewody.

Czytaj także: Pierwszy pacjent z koronawirusem w województwie lubelskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama