Nowy numer 22/2020 Archiwum

Lubelscy kapucyni zapraszają do adoracji i modlitwy online

Sytuacja zagrożenia, w jakiej obecnie znaleźli się ludzie, sprawia, że wiele osób szuka bliższego kontaktu z Bogiem. By to umożliwić bez wychodzenia z domu, bracia kapucyni z Poczekajki uruchomili specjalny kanał YouTube.

Adoracja Najświętszego Sakramentu na Poczekajce (15.03.2020)
Projekt kapucyński

Wiele parafii i wspólnot postanowiło dać swoim wiernym możliwość modlitwy przez transmisje online. Bracia kapucyni z Poczekajki w Lublinie założyli specjalny kanał YouTube, na którym codziennie od 5.30 do 22.00 transmitowane jest wystawienie Najświętszego Sakramentu z chóru zakonnego. Na kanale można także włączyć się w modlitwę brewiarzową braci.

- To wszystko po to, by umożliwić wiernym spotkanie z Bogiem w sytuacji, kiedy epidemia zatrzymała nas w domu. To może być czas szczególnych rekolekcji przeżytych przez każdego indywidualnie i szansa na nawrócenie, jakiego każdy z nas nieustannie potrzebuje - mówi o. Mirosław Ferenc, proboszcz z Poczekajki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama