Nowy numer 22/2020 Archiwum

"Płonący Krzak. Miłość w czasie zarazy". Rekolekcje wielkopostne również dla Czytelników "Gościa Lubelskiego"

Codziennie po godz. 15.30, za pośrednictwem naszej strony, będą Państwo mogli uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych, które poprowadzi ks. Krzysztof Krzaczek, ceniony ewangelizator.

Projekt rekolekcyjny ks. Krzysztofa Krzaczka, asystenta Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, od dziś na naszej stronie internetowej.

Jak mówi nasz rekolekcjonista, musimy być przygotowani na spotkanie z Panem Bogiem, więc zachęcamy, by włączyć się w uczestnictwo w rekolekcjach szczególnie teraz, kiedy nie możemy brać w nich udziału tradycyjnie w kościele. - Po co żyć w lęku, w strachu. Trzeba zająć się tym, na co mamy wpływ - tłumaczy ks. K. Krzaczek. - Musimy upewnić się, że wierzymy w dobrego Boga, więc chciałbym żebyśmy poznali Jezusa. 

Ks. Krzysztof podkreśla, że każdy dzień będzie rozważaniem słowa Bożego, które Duch Święty za pośrednictwem Ewangelistów nam zostawił, abyśmy słuchali, poznawali i żyli według Ewangelii.

Zapraszamy na nauki rekolekcyjne do naszego serwisu codziennie po godz. 15.30.

Ale najpierw wprowadzenie do rekolekcji

Płonący Krzak - Miłość w czasie zarazy // WPROWADZENIE
Płonący Krzak
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama