Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ks. Mirosław Matuszny wyjdzie na ulice Lublina z relikwiami patrona miasta - św. Antoniego

Proboszcz parafii Nawrócenia św. Pawła zachęca do duchowego dołączenia do modlitwy o oddalenie zarazy oraz utraty wiary.

Ksiądz Mirosław Matuszny dziś po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 19) wyjdzie sam z relikwiami patrona Lublina, św. Antoniego, na ulice swojej parafii. - Ja nie organizuję, żadnego zgromadzenia religijnego - zaznacza. - Przejdę pośród domów moich parafian sam, modląc się i błogosławiąc. Zachęcam jednak wszystkich do stanięcia w oknie, dołączenia z modlitwą, zapalenie świecy. To będzie takie światło nadziei w tym trudnym czasie. 

Ks. Mirosław podkreśla, że dzisiejsze wydarzenie rozpocznie przygotowanie do uroczystości obchodów święta patrona miasta - św. Antoniego. 

Proboszcz parafii św. Pawła zapowiada, że z relikwiami św. Antoniego będzie wychodził każdego dnia wieczorem przynajmniej do końca miesiąca. Zachęca także wszystkich do solidaryzowania się z parafią i dołączenia do wspólnej modlitwy. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama