Nowy numer 22/2020 Archiwum

Lubelska Ekstremalna Droga Krzyżowa online

Miała odbyć się 20 marca po raz szósty. Niestety w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego wydarzenie, na które czekało wielu, zostało odwołane. Jest jednak sposób, żeby przeżyć je inaczej.

Główny organizator ks. Mirek Ładniak zachęca jednak, by stworzyć wirtualną wspólnotę i wspólnie jutro przeżyć Drogę Krzyżową w oparciu o rozważania przygotowane na tegoroczną EDK. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19 w kościele św. Andrzeja Boboli w Lublinie i będzie transmitowane na stronie parafii pod linkiem bobola.tv

Transmisja będzie także dostępna na fejsbukowym profilu lubelskiej EDK. 

Prawdopodobnie zgodnie z przemyśleniami ks. Mirka jutro będzie deszcz, o który niecały miesiąc temu prosił Pana Boga podczas otwarcia zapisów na EDK. Pątnicy tym razem nie będą mogli doświadczyć ekstremalności samotnej wędrówki w niesprzyjających warunkach. 

Jednak każdy kto chce przeżyć choć namiastkę tej Drogi Krzyżowej, może dołączyć do modlitwy pod przewodnictwem ks. Ładniaka online. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama