Nowy numer 23/2020 Archiwum

Codzienny Chleb ks. Pawła Gołofita

Chełmski duszpasterz każdego dnia na swoim kanale na YouTube tłumaczy codzienne słowo Boże.

W obecnych dniach ze względu na ograniczone możliwości sprawowania dotychczasowego duszpasterstwa, przenosi się ono w rzeczywistość wirtualną.

- Ludzie, którzy przesiadują w swoich domach, są spragnieni słowa Bożego. Słowa, które ich umocni, pokrzepi; które wskaże kierunek - tłumaczy ksiądz Paweł. - Dlatego postanowiłem więc włączyć się w tę formę duszpasterstwa i stworzyć serię filmików, w których widz będzie mógł posłuchać fragmentu czytania z dnia oraz odnoszącego się do niego komentarza. 

Ks. Paweł wierzy, że seria Daily Bread, czyli Codzienny Chleb, którym jest słowo Boże, a o które modlimy się każdego dnia w Modlitwie Pańskiej, będzie okazją do spotkania z Panem w obecnej sytuacji. 

DB [#001] Pracuj na osobności.
Paweł Gołofit
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama