Nowy numer 14/2020 Archiwum

Rekolekcje wielkopostne dla mieszkańców ziemi chełmskiej na antenie Radia Bon-Ton

Jak informuje ks. Andrzej Sternik, rekolekcje poprowadzi ks. Ryszard Winiarski.

O idei rekolekcji radiowych dla wiernych ziemi chełmskiej poinformował na swoim profilu facebookowym ks. Sternik, proboszcz parafii Narodzenia NMP w Chełmie.

"W tym roku te rekolekcje głosi nam życie według innego scenariusza. Uczestniczmy w tych wydarzeniach z wiarą i odpowiedzialnością za siebie i innych. Jak nie ma potrzeby wychodzenia, to zostańmy w domach. Wasi duszpasterze są z Wami, jak widzicie, w posłudze w kościołach i duchowej więzi. Myślimy o Was również co do rekolekcji i są w trakcie przygotowania rekolekcje radiowe dla wszystkich mieszkańców Chełma i ziemi chełmskiej. Zapraszamy na nie w dniach 26-28 marca 2020 r., po wiadomościach o godz. 18. Poprowadzi je ks. prał. Ryszard Winiarski, proboszcz parafii Świętej Rodziny w Puławach" - napisał ks. Sternik.

"Dziękujemy Zarządowi i Redakcji Bon-Ton za przychylność i w tym przypadku za duchową pomoc. Zasięg radia w promieniu ok. 50 km od Chełma"- poinformował proboszcz. Warto pamiętać, że chełmskiej rozgłośni można słuchać również online.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama