Nowy numer 14/2020 Archiwum

Tylko dziś zbiórka na respirator dla Lublina

Fundacja "SMS z Nieba" prowadzi zbiórki na respiratory dla szpitali. Dziś można wesprzeć zbiórkę dla Lublina.

Na stronie Zanurzeni w Miłości czytamy, że Fundacja "SMS z Nieba" postanowiła uruchomić ogólnopolską inicjatywę charytatywną pod hasłem "Zanurzeni w Miłości", której celem jest zebranie pieniędzy na wyposażenie w respiratory szpitali w Polsce.

W ciągu czterech dni udało się zebrać pieniądze na cztery respiratory dla czterech miast. Respiratory trafią do szpitali w Koszalinie, Szczecinie, Wałbrzychu i Siedlcach.

Każdego dnia trwa zbiórka na respirator dla innego miasta. 

Dziś pieniądze zbierane są na respirator dla Lublina. Każdy, kto chce wesprzeć akcję, może wejść na stronę Zanurzeni w Miłości, wybrać kwotę, którą chce zasilić zbiórkę i dokonać płatności. 

Pieniądze na respiratory zbierane są we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama