Nowy numer 22/2020 Archiwum

Droga Krzyżowa z lubelskiego seminarium

W tym trudnym czasie, kiedy nie możemy gromadzić się w kościołach, kapłani posługujący w lubelskim seminarium duchownym zapraszają na Drogę Krzyżową online.

DROGA KRZYŻOWA [#2].
MSD Lublin

W normalnej sytuacji nabożeństwa sprawowane w lubelskim seminarium są w większości niedostępne dla osób z zewnątrz. Klerycy przeżywają je we własnej wspólnocie, przygotowując się do kapłaństwa. Teraz jednak, gdy mamy ograniczoną możliwość poruszania się i nie możemy gromadzić się w kościołach, księża posługujący w seminarium wychodzą na przeciw potrzebom ludzi i udostępniają online modlitwy prowadzone we wspólnocie seminaryjnej. Tak jest i z Drogą Krzyżową. Dzisiejsze rozważania prowadzi ks. Andrzej Flis.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama