Nowy numer 22/2020 Archiwum

Religijność dzieci w czasach zarazy. Zakonnik znalazł sposób

Słynny już w całym Lublinie "duszpasterz od dzieci", jak potocznie mówi się o o. Andrzeju Cebuli OFMCap, o najmłodszych nie zapomina także w czasie epidemii koronawirusa.

Ojciec Andrzej Cebula, który słynie z wyjątkowych kazań w czasie Mszy św. dla dzieci o 11.30 w kapucyńskim kościele na Poczekajce, nie zapomina o najmłodszych wiernych. 

Specjalnie dla nich przygotował nie tylko transmisję Mszy św. w niedzielę o 11.30, ale również czas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej. 

Wszystkie nabożeństwa transmitowane są na YouTube na kanale Projekt Kapucyński

Na Drogę Krzyżową o. Andrzej zaprasza wszystkie dzieci oraz ich rodziców dziś na godzinę 16. Poszczególne stacje objaśnia w sposób krótki i zrozumiały dla dzieci. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama