Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zapalmy papieskie światło jedności! To już dziś wieczorem

Ks. Mirosław Ładniak zachęca do wspólnej modlitwy "Pod Twoją obronę" o zatrzymanie pandemii za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W tej sprawie została zawiązana nowa inicjatywa o nazwie "Papieskie światło pokoju", która już dziś wieczorem!

Ksiądz Mirosław Ładniak, proboszcz parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Lublinie, zachęca do włączenia się w nową inicjatywę modlitewną.

- Przed nami kolejna rocznica odejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II. Jego odchodzenie w niespotykany sposób zjednoczyło ludzi na wspólnym czuwaniu i modlitwie. W tym trudnym czasie, jaki teraz przeżywamy, także zjednoczmy się na czuwaniu i wołaniu do Boga o ustanie pandemii. Módlmy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II 2 kwietnia o 21.37, zapalając w naszych oknach świece - zachęca ks. Mirosław.

Zapalmy papieskie światło jedności! To już dziś wieczorem  

To szczególna godzina, w której Jan Paweł II odszedł. Ona ma być godziną modlitwy i jedności, kiedy to będziemy prosić świętego papieża Polaka o wstawiennictwo i ratunek dla świata. W tym czasie odmówmy wspólnie modlitwę "Pod Twoją obronę".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama