Nowy numer 22/2020 Archiwum

Akcja "Albert pomaga szpitalom"

Parafia pw. św. Brata Alberta w Puławach zapoczątkowała wyjątkową inicjatywę charytatywną.

W sytuacji, kiedy wierni nie mogą spotkać się na modlitwie w kościele, duszpasterze z puławskiej parafii pw. św. Brata Alberta zachęcają, by jako wspólnota włączyli się w akcję pomocową na rzecz szpitali. 

Jak informują organizatorzy akcji, chodzi o zbiórkę ofiar, które będą przeznaczone na zakup niezbędnego wyposażenia do walki z koronawirusem i przekazania go do szpitali w Lublinie, Puławach i Lubartowie oraz wszystkich tych, które leczą zarażonych pacjentów. 

Duszpasterze przekonują, że pomagając innym, pomagamy także sobie. W akcję może włączyć się każdy, nie tylko wierni z parafii św. Brata Alberta. 

Ofiary można przekazywać na konto parafialne podane na stronie parafii Albert z dopiskiem: Albert pomaga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama