Nowy numer 22/2020 Archiwum

Błogosławić znaczy dobrze mówić. Trzeci dzień rekolekcji online

Przeciwieństwem błogosławieństwa jest przekleństwo. Przeklinać kogoś, to źle o nim mówić, podcinać komuś skrzydła. Błogosławić zaś, to dobrze mówić, wspierać kogoś. O błogosławieństwie i przekleństwie w dzisiejszych czasach mówi dziś ks. Grzegorz Ogorzałek.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2020 [#2] BŁOGOSŁAWIŁ.
w koloratce

W chwili, gdy doświadczamy niepewności i lęku, warto szukać tego, co fundamentalne dla naszej wiary. Rekolekcje "Droga umiłowanych" są próbą szukania nadziei w tych trudnych czasach, nadziei, którą możemy czerpać z daru bycia umiłowanymi dziećmi Boga - podkreśla kapłan.

Każdego poranka, od wtorku do soboty, na kanale "W koloratce" będzie pojawiała się konferencja, a także propozycja zatrzymania się nad konkretnym fragmentem Pisma Świętego i rozważenia.

Trzeci dzień rekolekcji nosi tytuł "Błogosławić". Zapraszamy do wysłuchania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama