Nowy numer 22/2020 Archiwum

Rekolekcje. "Rozdawał" - zakończenie nauk online

Wokół czterech słów koncentrowały się rozważania ks. Grzegorza Ogorzałka, który prowadził rekolekcje online: "Wziął, błogosławił, łamał i rozdawał". Ostatni dzień poświęcony jest rozdawaniu.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2020 [#4] ROZDAWAŁ
w koloratce

Być jak chleb, jak Eucharystia - do tego jesteśmy zaproszeni i nie ma innej drogi niż ta, jak uznanie, że jestem przez Boga wybrany, ale też przeżywam doświadczenie cierpienia po to, aby stać się darem. Żeby rozdać chleb, trzeba najpierw go połamać. Nasze życie nabiera sensu, gdy dajemy siebie innym - podkreśla ks. Ogorzałek w ostatniej nauce rekolekcyjnej.

Od wtorku codziennie na kanale "W koloratce", który prowadzi ks. Grzegorz, oraz na naszej stronie ukazywały się rozważania rekolekcyjne, które pomagały przeżywać Wielki Post i przygotowywać się do świąt Wielkiejnocy bez wychodzenia z domu. Kto jeszcze nie słuchał - zachęcamy, by to zrobił.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama