Nowy numer 22/2020 Archiwum

Święto Młodych online - włącz się!

Nie możemy spotkać się na żywo, jak to było do tej pory, ale młodzi cały czas spotykają się wirtualnie, podejmują nowe inicjatywy, a nawet online trwają na wieczornej modlitwie w ramach Święta Młodych.

To, że nie możemy, jak bywało do tej pory, spotkać się wspólnie, nie oznacza, że nie możemy być razem. Modlitwa online w ramach diecezjalnych obchodów Święta Młodych trwa na Facebooku parafii św. Józefa w Lublinie. Każdy może dołączyć do tego spotkania TUTAJ

Modlitwę i adorację prowadzi duszpasterz młodych ks. Krzysztof Krzaczek. Hasłem tegorocznych obchodów Święta Młodych są słowa Jezusa skierowane do młodzieńca z Nain: "Młodzieńcze, tobie mówię wstań!" (Łk 7,14).

- Módlmy się razem z całym Kościołem, polecając Maryi sprawy nasze i całego świata, prosząc o ustanie epidemii - zachęca wszystkich ks. Krzysztof.

- Tak, jak Maryja zaufała Bogu, a Jej ufność była większa niż niepokój, tak i my dziś wołajmy o zmiłowanie -dodaje duszpasterz młodych.

W Niedzielę Palmową nie będzie tradycyjnej procesji z palmami, ale wszyscy młodzi zaproszeni są do modlitwy online, która o godz. 10 będzie transmitowana z kościoła św. Antoniego w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama