Nowy numer 22/2020 Archiwum

Potrzebne mieszkanie dla medyka

Lubelska Izba Lekarska szuka mieszkań do wynajęcia dla lekarzy, którzy zmuszeni są na czas epidemii wyprowadzić się z domu, by po dyżurach nie wracać do rodziny i nie narażać swoich bliskich.

Każdy, kto ma wolne mieszkanie i chce je udostępnić lekarzom na czas ich walki z epidemią, proszony jest o kontakt z biurem LIL, tel. (81) 53 604 50/51. Zgłoszenia będą przyjmowane także mailowo biuro@oil.lublin.pl

- Tworzymy bazę takich mieszkań. Chcemy, aby były do dyspozycji na terenie naszego województwa. Aktualnie posiadamy już kilka takich lokali, które mogą zostać wynajęte na indywidualnie określonych warunkach - mówi Leszek Buk, prezes LIL.

Prezes apeluje też do lekarzy: - Jeśli poszukujesz mieszkania, bo pracujesz na pierwszej linii frontu walki z epidemią COVID‑19 i jesteś zmuszony wyprowadzić się z domu, zgłoś się do Lubelskiej Izby Lekarskiej.

Lekarze z LIL mogą liczyć na finansowe wsparcie ze strony samorządu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama