Nowy numer 22/2020 Archiwum

Pilnie poszukiwani ozdrowieńcy!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie pilnie poszukuje ozdrowieńców, czyli osób, które zostały wyleczone z Covid-19, by pobrać od nich osocze, które wspomaga proces leczenia chorych na SARS-CoV-2.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie apeluje by osoby, które :

  1. Zostały uznane za zdrowe po przechorowaniu COVID-19, u których minął okres co najmniej 14 dni od ustąpienia objawów, oraz dwukrotnie ujemnego wyniku badania genetycznego w kierunku SARS-CoV-2
  2. Osoby po zakażeniu, bez objawów chorobowych, u których stwierdzono dwukrotnie ujemny wynik badania genetycznego w kierunku SARS-CoV-2

"Zgłosiły się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie pod numer telefonu 509 169 059 w celu umówienia na oddanie osocza dla potrzeb leczniczych w celu wspomagania leczenia innych osób z ciężkim objawami COVID-19".

Pomóżmy sobie wzajemnie zwalczyć epidemię koronawirusa!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • CSOG
    15.04.2020 15:34
    Ozdrowieńcy pilnie oczekują testów, aby mogli posiąść wiedzę że są ozdrowieńcami, a wówczas mogliby szybciutko oddać krew dla ratowania innych!
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama