Nowy numer 23/2021 Archiwum

Jak sprawić, by pasja stała się pracą?

Rafał Gębura, twórca kanału "7 metrów pod ziemią", pierwszym prelegentem wyjątkowego cyklu spotkań organizowanych przez UMCS.

Już 20 kwietnia o godz. 16 na profilu UMCS na platformie Facebook odbędzie się spotkanie live z Rafałem Gęburą – twórcą kanału „7 metrów pod ziemią”, prowadzącym najpopularniejsze wywiady w polskim internecie. 

Dziennikarz w trakcie swojej kariery wielokrotnie udowodnił, że potrafi opowiadać niezwykłe historie zwykłych ludzi.

Od 2017 roku na swoim kanale YouTube pokazuje, jak formuła internetowych wywiadów może w ciekawy sposób prezentować tematy społeczne. – Nasz gość nie boi się trudnych zagadnień – do tej pory przeprowadził wywiady m.in. z: balsamistą, byłym gangsterem, dilerem czy uczestniczką Powstania Warszawskiego. Jego filmy, artykuły i podcasty trafiły już do wielu milionów odbiorców. Sam kanał ma blisko milion subskrypcji, a opublikowane rozmowy prawie 120 milionów wyświetleń – podkreślają organizatorzy wydarzenia. 

W 2018 roku R. Gębura otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2018 w kategorii „Debiut Roku”. W tym samym roku został także laureatem konkursu MediaTor 2018 w kategorii InicjaTOR. Został nagrodzony również podczas zeszłorocznej edycji konkursu Grand Video Awards, otrzymując nagrodę za najlepszy materiał w kategorii „Publicystyka & Wideorozmowa” (za film dotyczący autyzmu), a także nagrodą specjalną za film poświęcony mowie nienawiści.

W ramach live'u internetowy twórca opowie o tym, dlaczego zdecydował się zamienić pracę w tradycyjnej redakcji na YouTube’a i jak spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Podczas spotkania przewidziano czas na Q&A. 

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7qzqf

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama