Nowy numer 23/2020 Archiwum

Poniedzielnik br. Tomasza Mantyka

To Ewangelia o mnie i o Tobie oraz o Bogu, który chce słuchać i dawać odpowiedzi - przekonuje br. Tomasz Mantyk w kolejnym odcinku "Poniedzielnika", czyli komentarzy do niedzielnego słowa.

Poniedzielnik #84. Czym żyjesz?
Tomasz Mantyk OFMCap.

Brat Tomasz Mantyk, kapucyn z Lublina, od pewnego czasu nagrywa na kanale YouTube swoje rozważania dotyczące Ewangelii. Ci, którzy szukają wyjaśnienia i pogłębienia słów płynących z kart Pisma Świętego, zaproszeni są co poniedziałek do słuchania katechez zatytułowanych "Poniedzielnik".

Tym razem komentarz dotyczy Ewangelii św. Łukasza, która opisuje uczniów w drodze do Emaus.

- Jednego Łukasz nazywa po imieniu, mówiąc o nim Kleofas, drugiego pozostawia anonimowym. Nie dlatego bynajmniej, że nie wiedział kto nim był, ale dlatego, byś Ty się w nim rozpoznał - przekonuje br. Tomasz.

O Bogu, który chce słuchać i dawać odpowiedzi właśnie w tym odcinku "Poniedzielnika".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama