Nowy numer 22/2020 Archiwum

Bluza klubowa za karnet żużlowy? Speed Car Motor Lublin wydał oświadczenie

12 czerwca zostanie wznowiony sezon żużlowy. Kibice na wszystkie mecze wykupili karnety jeszcze w listopadzie. Teraz jednak nie będą mogli w nich uczestniczyć.

Speed Car Motor Lublin wydał wczoraj oświadczenie, w którym informuje, że przygotował trzy różne opcje dla osób, które zakupiły karnety na tegoroczne mecze domowe Motoru Lublin.

Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego karnetu jest jego przeniesienie wraz z posiadanym już miejscem na kolejny sezon. W wyżej wymienionym przypadku nie należy podejmować żadnych kolejnych kroków – karnet automatycznie zostanie przeniesiony na rok 2021.

Drugi wariant polega na otrzymaniu w zamian za zakupiony karnet (nie dotyczy karnetów dziecięcych) oficjalnej bluzy teamowej 2020, która nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży, oraz otrzymaniu 10 proc. rabatu wraz z pierwokupem karnetu na to samo miejsce w sezonie 2021.

Trzecią opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama