Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zaśpiewaj na urodziny papieżowi

Na niecodzienny pomysł, jak uczcić urodziny Jana Pawła II, wpadli wierni z parafii Jezusa Miłosiernego w Turce. Chcą stworzyć wirtualny chór i zaśpiewać wspólnie hymn "Nie zastąpi Ciebie nikt". Każdy może dołączyć.

Autorami pomysłu są członkowie Domowego Kościoła z parafii Jezusa Miłosiernego w Turce Borek, którzy na co dzień przygotowują adorację w parafii.

- Kiedy zaczęliśmy prowadzić comiesięczne adoracje, potrzebne było także przygotowanie śpiewu, który towarzyszy modlitwie. Tak powstała schola. To właśnie ona wpadła na pomysł, jak uczcić 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II w nietypowy sposób - wyjaśnia ks. Mariusz Górniak, jeden z opiekunów Domowego Kościoła w Turce Borek.

- Nie spodziewamy się zniesienia zakazu zgromadzeń, a chcielibyśmy uczcić tę rocznicę. Postanowiliśmy - idąc z duchem czasu - stworzyć wirtualny chór jednej pieśni. Zapraszamy do udziału, włączyć może się każdy w ten hołd oddany wielkiemu świętemu - podkreślają pomysłodawcy.

Warunkiem jest nagranie filmiku z domowego odśpiewania hymnu „Nie zastąpi Ciebie nikt” do linii melodycznej, która jest załączona w linku. Z wszystkich nadesłanych filmów zostanie złożony teledysk.

Nie zastąpi Ciebie nikt - TEKST + PODKŁAD MUZYCZNY - KARAOKE.
InstytutDialoguJP2

- Chętnie udzielimy wskazówek technicznych, im będzie nas więcej, tym lepiej. Nagrania można przesłać do 10 maja 2020 roku. Na adres mailowy: 100uropapieza@gmail.com - zapraszają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama