Nowy numer 23/2020 Archiwum

Od dziś Urząd Stanu Cywilnego w Lublinie w nowym miejscu

Od czwartku (30 kwietnia) mieszkańcy zgłoszą urodzenie dziecka oraz sporządzą akt zgonu w nowej siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 (II piętro). USC przenosi się ze starego budynku przy ul. Leszczyńskiego 20 do nowego biurowca.

Mimo wyłączenia obsługi bezpośredniej w Urzędzie Miasta Lublin, dwa typy spraw z zakresu USC nadal są załatwiane osobiście. Jest to zgłoszenie urodzenia dziecka, które będzie przyjmowane w pokoju nr 284, od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30 oraz sporządzenie aktu zgonu w pokoju nr 287, od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30 oraz w sobotę od godz. 8.00 do 14.00.

Obsługa pozostałych spraw nadal odbywa się w sposób pośredni tj. drogą elektroniczną, korespondencyjnie lub za pośrednictwem urny (dodatkowa stanie w nowej siedzibie przy ul. Spokojnej 2).

W nowej siedzibie pracują także: Biuro Obsługi Inwestorów, które przeniosło się z ul. Leszczyńskiego 20 oraz Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów z ul. Wieniawskiej 14.

  • Urząd Stanu Cywilnego - sekretariat pok. 262, tel. 81 466 1500
  • Biuro Obsługi Inwestorów - sekretariat pok. 278, tel. 81 466 2543
  • Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów - sekretariat pok. 282, tel. 81 466 1600

Przenoszenie pozostałych Wydziałów tj. Biura Obsługi Prawnej, Wydziału Spraw Administracyjnych i Wydziału Zdrowia i Profilaktyki będzie przeprowadzone etapami i odbędzie się w maju i czerwcu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama