Nowy numer 23/2021 Archiwum

Artur Barciś będzie gościem UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kontynuuje cykl niepowtarzalnych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER, podczas których znane i powszechnie cenione osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu występują z inspirującymi prelekcjami.

Dzięki nim odbiorcy mogą dowiedzieć się, jak sprawić by prawdziwa pasja stała się wymarzoną pracą, a przy tym pomogła odnieść sukces oraz w jaki sposób konsekwentnie dążyć do spełnienia swoich marzeń, pokonując napotykane przeszkody. Ponadto widzowie mają możliwość podzielić się własnymi przemyśleniami, a także zapytać specjalistów o rady i wskazówki.

Już 18 maja o godz. 16.00 na profilu UMCS na Facebooku odbędzie się spotkanie live z Arturem Barcisiem – jednym z najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i dubbingowych, reżyserem teatralnym, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Artur Barciś był aktorem Teatru na Targówku i Teatru Narodowego, od 1984 roku jest związany z Teatrem Ateneum w Warszawie. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Popularność przyniosły mu występy w programie Okienko Pankracego. Największą sympatię widzów zyskał wcielając się w serialowe role Tadeusza Norka w „Miodowych latach" oraz Arkadiusza Czerepacha w „Ranczu".

W ramach poniedziałkowego live'u Artur Barciś odpowie na następujące pytania: czym jest aktorski warsztat, czy bez talentu można uprawiać ten zawód, co jest ważniejsze – warsztat czy talent, a także jak to jest być aktorem, którego prawie wszyscy znają? Nasz gość podzieli się refleksjami o tym, dlaczego warto stawiać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. Podczas spotkania przewidziano także czas na Q&A.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7tlcp

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama