Nowy numer 22/2020 Archiwum

Z Ojcem Świętym w hali Targów Lublin

Jeszcze kilka miesięcy temu wierzyli, że papieski jubileusz będą świętować w Rzymie. Okazało się, że to papież przybył do nich.

Epidemia pokrzyżowała plany ekipy, która pod przewodnictwem ks. Mietka Puzewicza marzyła, by papieskie urodziny świętować razem z innymi w Rzymie i by modlić się przy grobie świętego. Przez długi czas ubodzy, bezdomni, byli więźniowie i wolontariusze przygotowywali się, bo chcieli wyruszyć na wyjątkową pielgrzymkę. Okazało się, że to papież przybył do nich. Pielgrzymi, zamiast przebyć wiele kilometrów, odbyli wędrówkę do wnętrza swoich dusz w łączności z Janem Pawłem II.

Dostępne jest 25% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama