Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kurs bierzmowania online? W Puławach to możliwe

Stan epidemii nie pozwala na tradycyjne sposoby formacji młodych ludzi przygotowujących się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Trzeba więc szukać alternatyw.

Jak poradzić sobie z barierami, które powstały pomiędzy formatorami a formowanymi, pokazują ks. Damian Matysiak i katecheta Mirosław Kozioł. W Puławach prowadzą katechezy dla kandydatów do sakramentu bierzmowania za pośrednictwem lokalnej telewizji LPU TV. − Nie chcieliśmy utracić więzi, którą budowaliśmy z młodzieżą przez cały rok − mówi ks. Damian. − Stwierdziliśmy też, że w tym czasie bardziej może niż zwykle trzeba docierać do ludzi młodych, którzy przecież przeżywają rozterki związane z obecnie panującą epidemią − dodaje.

Dostępne jest 40% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama