Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jest nowy pełniący obowiązki dyrektora w szpitalu przy Al. Kraśnickiej w Lublinie

Piotr Matej zastąpił na tym stanowisku Hannę Filipowicz.

Od 19 maja pełniącym obowiązki dyrektora w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie jest Piotr Matej. Zastąpił na tym stanowisku Hannę Filipowicz.

P. Matej, był dotychczas dyrektorem Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej. Decyzję taką podjął Zarząd Województwa Lubelskiego. P. Matej będzie pełnić tę funkcję do czasu powołania nowego dyrektora, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące.

- Piotr Matej jako dyrektor departamentu zdrowia udowodnił, że jest sprawnym menedżerem. Dlatego wierzę, że poradzi sobie z trudną sytuacją finansową w szpitalu przy Alei Kraśnickiej - tłumaczy Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego.

P. Matej jest absolwentem UMCS. W 2006 r. zdobył kwalifikacje w zakresie Zarządzania jednostką ochrony zdrowia, potwierdzone dyplomem Centrum Szkolenia Samorządu i Administracji w Lublinie. Był m.in. burmistrzem Szczebrzeszyna przez dwie kadencje oraz Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie. Ma trzydzieści lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych - tłumaczy Remigiusz Małecki z kancelarii marszałka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama