Nowy numer 22/2020 Archiwum

#ZnajdźRzemieślnika! Z fachowcem będzie można skontaktować się online

Wielu artystów ludowych sprzedawało swoje prace głównie podczas wielkich jarmarków i targów w Lublinie. Teraz to zostało ograniczone.

Osobisty kontakt z rzemieślnikiem, możliwość bezpośredniego wyboru interesujących wyrobów zostały teraz ograniczone. Dlatego Warsztaty Kultury w Lublinie i Jarmark Jagielloński rozpoczynają wielką akcję #ZnajdźRzemieślnika! Wszystkim miłośnikom sztuki ludowej ułatwią kontakt online z twórcami, którzy w ubiegłych latach gościli na lubelskim festiwalu.

- Pozostańmy w kontakcie z twórcami ludowymi, wspierajmy ich swoimi zamówieniami, otaczajmy się pięknym rzemiosłem i sztuką ludową. Wiemy jednak, że nie jest to takie proste bez udziału w festiwalach i targach twórczości ludowej. Jako organizatorzy Jarmarku Jagiellońskiego postanowiliśmy ułatwić ten kontakt. Na stronie jarmarkjagiellonski.pl powstała zakładka #ZnajdźRzemieślnika, gdzie prezentujemy takie osoby, z którymi można skontaktować się online. Znajdziemy tam informacje o twórcach, zdjęcia wyrobów i przede wszystkim dane kontaktowe - mówi Karolina Waszczuk, dyrektor lubelskiego Jarmarku Jagiellońskiego.

Jarmark Jagielloński to jedna z większych imprez organizowanych w Lublinie i w regionie, które stały się wizytówką miasta i atrakcją turystyczną. Pandemia koronawirusa wpłynęła na zmianę jego kształtu w tym roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama