Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kino Letnie - pomysł na bezpieczną integrację w Wojsławicach

Pomysł zrodził się w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki, jako sposób na dobre spędzenie czasu i odkrywanie historii oraz bogactwa miejscowości.

Okazuje się, że letnie seanse filmowe nadal przyciągają widzów. – Z radością przyjąłem pomysł na tę inicjatywę. Mam nadzieje, że kino w Wojsławicach znowu będzie stałym elementem życia kulturalnego mieszkańców naszej gminy i to nie tylko w okresie lata – mówi Henryk Gołębiowski, wójt gminy. Projekcje odbywają się wieczorami za domem kultury, pośród starych lip, ale organizatorzy są przygotowani również na złą pogodę.

– Kino Letnie rozpoczęło się od emisji filmu „Najlepszy”. Nie zawiodła nas publiczność. Mamy nadzieję, że przez cały sierpień również nie zabraknie zainteresowania naszą ofertą. Nie zapominamy o młodzieży i dzieciach. Przygotowaliśmy bowiem rodzinne seanse filmowe w sali widowiskowej. Zależy nam na integracji mieszkańców, a w czasie pandemii robimy to w sposób bezpieczny – mówi Małgorzata Paździor-Król z GCKSiT w Wojsławicach. W miniony weekend obok emisji filmu odbył się recital Jarka Lackowskiego oraz jego gości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama