Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Pozwól się kochać! Rekolekcje dla młodzieży

Siostry franciszkanki misjonarki Maryi zapraszają młodzież na weekendowe rekolekcje do Dąbrowicy. Będzie o miłości, jej znaczeniu w życiu, odkrywaniu swojej wartości i relacjach.

Zaproszenie na rekolekcje dla młodzieży u sióstr franciszkanek misjonarek Maryi.
Parafia św. Józefa w Lublinie

Siostry franciszkanki misjonarki Maryi rekolekcje dla młodych organizują od dawna, wychodząc z założenia, że o młodzież trzeba walczyć i odkrywać jej piękno. Najpierw rekolekcje odbywały się w Łabuniach pod Zamościem w domu zgromadzenia, a od tego roku będą także pod Lublinem w Dąbrowicy.

Pierwsze już niedługo, od 25 do 27 września.

- To rekolekcje dla młodzieży w dawnym wieku gimnazjalnym czyli od 13 do 15 lat. Noszą tytuł "Pozwól się kochać" i będą o miłości. Nauki poprowadzi o. Krzysztof Wrzos ze zgromadzenia oblatów. My ze swej strony także służymy obecnością, rozmową, towarzystwem - mówi s. Marta Hewelt.

Zaproszony jest każdy młody człowiek, który szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania o miłość, wiarę, zrozumienie, krzyż.

- Młodzi są bardzo ważni, o czym dorosłym zdarza się zapominać. Łatwo przychodzi nam ocenianie i krytykowanie, trudniej nieco odkrycie, że jest w nich ogrom piękna. Uważam, że z młodymi warto być, coś im zaproponować i zwyczajnie towarzyszyć. Mamy nadzieję, że rekolekcje będą takim pierwszym krokiem do wzajemnego odkrywania - podkreśla s. Marta.

Osoby zainteresowane udziałem w rekolekcjach mogą się kontaktować mailowo z s. Martą: mlodzifm@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama