Nowy numer 43/2020 Archiwum

Pierwsze w Lublinie "Uwielbienie - Silent Disco"

Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam", która jest częścią Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie, zaprasza na wyjątkowe modlitewne spotkania.

Pierwsze spotkanie z cyklu "Uwielbienie - Silent Disco" odbędzie się 27 września w kościele św. Józefa w Lublinie. po Mszy św. o godz. 19. 

- Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze - wyjaśnia ks. Krzysztof Krzaczek, dyrektor Lubelskiej Szkoły Ewangelizacji "Miriam". - Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po "smutnokatolicku" - dodaje.

Jak zapowiada ks. Krzysztof, w trakcie modlitwy uwielbienia nie zabraknie piękne oprawy muzycznej. - To ona ma być przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu gra co innego - jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego - podkreśla duszpasterz. 

Spotkania będą odbywały się cyklicznie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Do udziału zaproszony jest każdy, kto chce uwielbiać Pana Boga i pragnie doświadczyć na sobie Bożej miłości. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama