Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Są wyniki testów księży z parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Od kilku dni choruje na COVID-19 ks. Mirosław Ładniak - proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie. W związku z tym kapłani posługujący w tej parafii zostali poddani testom na koronawirusa.

Na stronie parafii pojawił się komunikat informujący o wynikach testów na COVID-19 u księży i pracowników parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

"Drodzy Parafianie,

wczoraj, tj. w poniedziałek 12 października, księża i pracownicy świeccy naszej parafii otrzymali wyniki testów na obecność SARS-CoV-2. Wszyscy mają wynik ujemny. Jednak ze względu na Wasze bezpieczeństwo i komfort, księża pozostają w kwarantannie i będą odprawiać intencje mszalne w prywatnej kaplicy. W piątek przejdą po raz kolejny testy na obecność koronawirusa. Jeśli wszystko będzie dobrze i otrzymają wynik ujemny, wrócą do pracy duszpasterskiej. W tym czasie ks. Marcin sprawuje posługę duszpasterską w naszym kościele i pełni dyżur w kancelarii parafialnej. Dziękujemy za Waszą modlitwę i wsparcie oraz wszelkie oznaki życzliwości.

Pragnę również poinformować, że koronawirusa przechodzę bezobjawowo. Przebywam w izolacji, w swoim mieszkaniu na plebanii, nie mając kontaktu z pozostałymi kapłanami i pracownikami. Prosząc Was dalej o modlitewne wsparcie, mam nadzieję, że będę mógł szybko wrócić do aktywnego życia duszpasterskiego w parafii.

Obejmuje Was modlitwą, ks. Mirek – proboszcz".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy