Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem w ramach Nocy Księgarń

Spotkanie odbyło się na profilu IG jedynej katolickiej księgarni biorącej udział w lubelskiej edycji Nocy Księgarń - Księgarni św. Pawła.

Spotkanie poświęcone będzie najnowszej książce księdza Arkadiusza zatytułowanej „Człowiek”. Transmisja LIVE rozpocznie się o 18.30 na instagramowym profilu Księgarni św. Pawła w Lublinie.
Ksiądz Arkadiusz Paśnik to proboszcz parafii Michała Archanioła w Lublinie. Do tej pory nakładem Wydawnictwa Edycji Świętego Pawła wydał wiele ciekawych książek.

Jest to kapłan znany m.in. z bestsellerowej „Obietnicy”, opowiadającej o losach babci księdza – Henryki Paśnik. Pozostałe książki jego autorstwa to „Znamię”, „Dar”, „Lęk”, „Miłość”, „Życie”. Jest także współautorem rozważań różańcowych „Różaniec dla dwojga”.

Spotkanie dotyczyć będzie przede wszystkim książki „Człowiek”. – Jest to najnowsze dzieło naszego autora, które zawiera historie kilkunastu osób z różnymi problemami - wyjaśnia Paweł Lipa, kierownik Księgarni św. Pawła. - Ksiądz zabiera czytelnika w podróż w nieznane, podróż niebezpieczną, bo odkrywającą ludzką naturę. Pokazuje prawdziwe ludzkie historie, które szokują, wzruszają i doprowadzają do łez. Książka „Człowiek” nie kończy się wraz z zakończeniem. Skłania bowiem czytelnika do refleksji na temat własnego życia, zachęca do zmian i odpowiada na pytanie, kim tak naprawdę jest człowiek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy