Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Koronawirus w kolejnej lubelskiej parafii

Przybywa chorych w Lublinie, wśród osób dotkniętych Covid-19 jest też ks. Bogdan Zagórski, proboszcz parafii św. Jana Kantego w Lublinie.

O swojej chorobie ks. Bogdan poinformował parafian w czwartek 15 października, umieszczając wpis na stronie internetowej parafii.

Kochani Parafianie.

Po uzyskaniu w poniedziałek wieczorem informacji o kontakcie z osobą z pozytywnym wynikiem badania na obecność COVID-19 pozostaję w samoizolacji bez kontaktu z kimkolwiek. Wczoraj, mimo braku objawów chorobowych poddałem się badaniu na COVID i dzisiaj w południe otrzymałem informacje o wyniku pozytywnym. Pozostaje więc w izolacji domowej do 24 października. W tym czasie parafię obsługuje ks. Łukasz, którego wynik badania jest ujemny, i wspomagający go księża. Będę odprawiał Msze św. w pokoju, modląc się w intencji parafii oraz w intencjach zamówionych. Zapewniam wszystkich o modlitwie i proszę również o modlitwę. Nie mam objawów chorobowych, ale w duchu odpowiedzialności natychmiast poddałem się samoizolacji. Wszystkim z serca błogosławię i modlę się za Was.

Ks. Bogdan

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy