Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Ostatni koncert z cyklu Drogi Nadziei

Koncert w wykonaniu zespołu Gospel Rain pod hasłem "Miłosierdzie. Nowe Życie" odbędzie się już jutro, tym razem w siedzibie fundacji Odkrywamy Talenty przy ul. Lubartowskiej 77.

Piąta i ostania część muzycznego projektu "Drogi Nadziei", podobnie jak poprzednie, będzie realizowana online. 

Koncerty są realizowane przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu Kultura w Sieci. Poprzednie cztery wydarzenia online skupiały się na konkretnych drogowskazach świadectwa św. Jana Pawła II - tak będzie i tym razem.

Piąta odsłona koncertu skupi się wokół miłosierdzia i wypływającego z niego nowego życia. W programie koncertu, jak informują organizatorzy, pojawią się zarówno pieśni na stałe już związane z postacią papieża Polaka, jak i nowoczesne hymny i utwory z przestrzeni muzyki chrześcijańskiej. 

Każdy koncert z cyklu jest także okazją do realizacji dzieła miłosierdzia w praktyce. - Wspieramy potrzebujące osoby: chorych, słabych, którzy potrzebują naszej pomocy, także w wymiarze materialnym - informuje Grzegorz Głuch, lider zespołu Gospel Rain. 

Koncert będzie transmitowany w mediach społecznościowych na profilach zespołu Gospel Rain o godz. 20. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy