Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Przyszli dziennikarze angażują się w działania naukowe i charytatywne

Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL rozpoczęło internetową zbiórkę na paczki świąteczne dla potrzebujących dzieci z parafii na Felinie.

Po raz siódmy ruszyła zbiórka na rzecz potrzebujących dzieci mieszkających na terenie parafii  Trójcy Przenajświętszej na lubelskim Felinie. Organizują ją studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Nauk Społecznych KUL. 

- Coroczna akcja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL w tym roku nabrała innego charakteru. Akcja "Tost" 2.0 odbywa się online i trwa do 17 grudnia. Prezenty wręczymy dzieciom 20 grudnia w kościele Trójcy Przenajświętszej w Lublinie - informują studenci z koła naukowego.

- Nasza działalność skoncentrowana jest na problematyce naukowej, ale także społecznej i charytatywnej. Mimo pandemii chcemy organizować spotkania z ludźmi mediów i biznesu w formie online. W tamtym roku gościliśmy m.in. dr. Juliusza Brauna i redaktora Krzysztofa Wiejaka. Cieszę się, że studenci pierwszego roku dołączyli do koła naukowego, są pełni zaangażowania i chętni do działania. Wierzę, że wyjdzie z tej współpracy wiele dobrego. Wierzę, że akcja „Tost” w formie zdalnej zbiórki pieniędzy będzie pomocą dla potrzebujących dzieci, bo najbardziej potrzebujący wymagają wsparcia, zwłaszcza w czasie pandemii - mówi Julia Dudzińska, prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa KUL.

Każdy może wesprzeć zbiórkę internetową Akcja "Tost" 2.0 - zanieśmy dzieciom radość w 2020! Do tej pory zebrano 600 zł. Link do zbiórki TU.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy