Nowy numer 25/2022 Archiwum

Ks. Krzysztof Kralka i ewangelizator Marcin Zieliński razem poprowadzą rekolekcje online

Rekolekcje zatytułowane "Zanurzeni w mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa" odbędą się w dniach od 19 do 21 lutego.

Wydarzenie zaplanowano w formie online. 

Dwaj ewangelizatorzy ks. Krzysztof Kralka SAC i Marcin Zieliński odpowiedzą na pytania: Jak trwać w Jezusie ? Jak żyć owocami Jego męki, śmierci i zmartwychwstania? 

Ks. Krzysztof Kralka to znany wszystkim pallotyn, ewangelizator, rekolekcjonista i autor wielu książek. Założyciel Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca oraz Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Natomiast Marcin Zieliński to ewangelizator, Lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. Spotkał Jezusa w 2007. Od tej chwili usilnie podąża Jego drogami. Jest zapraszany jako mówca na fora charyzmatyczne, konferencje, rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie nie tylko w Polsce, ale również do innych krajów, jak Litwa, Szkocja, Włochy czy USA. Jest także autorem wielu artykułów oraz książek.

Organizatorzy zaplanowali sześć konferencji, a także wspólną modlitwę uwielbienia i wołania o uzdrowienie z zespołem muzycznym, któremu przewodzić będzie Izabela Kostro.

Rekolekcje przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Zapisy trwają do 14 lutego. 

Nauczanie i modlitwa transmitowana będzie od 19 do 21 lutego (piątek w godz. od 19.30 do 21.30, sobotę od 10.00 do ok. 21.30 oraz w niedzielę od 10.00 do ok.12.00 - z przerwami). 

Zapisy na stronie internetowej Rekolekcje

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama