Nowy numer 20/2024 Archiwum

Jak wygrać toyotę?

1 lutego rusza loteria miejska. To już trzecia edycja akcji "Rozlicz PIT w Lublinie".

Akcja kierowana jest do wszystkich, którzy płacą podatek dochodowy PIT w naszym mieście. Na uczestników czekają cenne nagrody, wśród których główną jest samochód z napędem hybrydowym. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 30 kwietnia.

– Rozliczenie podatku w Lublinie, to nie tylko wsparcie dla miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy. To także wymierne korzyści dla mieszkańców, którzy dzięki systemowi zniżek mogą wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. Ideą loterii jest premiowanie osób, które płacą podatki w Lublinie i przyczyniają się w ten sposób do wzrostu dochodów miasta i jego rozwoju. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania jest wiele cennych nagród. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom, którzy do tej pory rozliczają podatki w Lublinie – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.  

W loterii Rozlicz PIT w Lublinie może wziąć udział każdy mieszkaniec Lublina, niezależnie od miejsca zameldowania. Warunkiem udziału jest złożenie rocznej deklaracji podatkowej w lubelskim urzędzie skarbowym i podanie w niej, jako miejsce zamieszkania Lublina. Drugim warunkiem jest zgłoszenie udziału w loterii poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

Od 1 lutego w Biurach Obsługi Mieszkańców, w Wydziale Komunikacji oraz w biurowcu na ul. Spokojnej 2 zostaną uruchomione Punkty Obsługi Loterii. Dostępne w nich będą papierowe formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy je wrzucić do znajdujących się tam urn. 

Przyjmowanie zgłoszeń do Loterii rozpocznie się 1 lutego, a zakończy 30 kwietnia, natomiast losowanie nagród odbędzie się 12 maja.

Biorąc udział w loterii można wygrać jedną z 20 nagród rzeczowych:

  • Nagrodę główną stanowi samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid,
  • Nagrody I stopnia - 3 rowery miejskie,
  • Nagrody II stopnia - 3 hulajnogi elektryczne, 
  • Nagrody III stopnia - 3 ekspresy ciśnieniowe, 
  • Nagrody IV stopnia - 3 nawilżacze powietrza, 
  • Nagrody V stopnia - 4 wideorejestratory samochodowe,
  • Nagrody VI stopnia - 3 dyski przenośne 2TB.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy