Nowy numer 18/2021 Archiwum

Na tydzień z powołaniem zapraszają siostry franciszkanki Maryi

Tydzień z powołaniem, czyli wyjaśnienie tego, o co chodzi w powołaniu, jak rozeznać, wybrać dobrze swoją drogę życia - specjalne nagrania na ten temat przygotowały siostry z Dąbrowicy.

TYDZIEŃ Z POWOŁANIEM. Czyli o co chodzi w powołaniu, jak rozeznać, wybrać dobrze swoją drogę życia?
FMM Duszpasterstwo młodych i powołań

Siostry franciszkanki misjonarki Maryi już nie pierwszy raz zapraszają na swój kanał YouTube, który w czasie pandemii stał się jednym z miejsc, gdzie podejmowane są tematy dotyczące wiary, powołania, pogłębiania relacji z Panem Bogiem.

Tym razem, z okazji przeżywanego w kościele Tygodnia Powołań, siostry przygotowały cykl filmów mówiących o tym, czym jest powołanie i jak je odkrywać. Startują w niedzielę 25 kwietnia, ale już dziś zapraszają każdego, kto szuka odpowiedzi na życiowe pytania, by skontaktował się z nimi.

- Wśród propozycji, które przygotowałyśmy, jest jak rozeznawać - praktyczny poradnik, a także spotkanie z misjonarką i świadectwa - mówi s. Marta Hewelt.

Siostry zachęcają też, by skorzystać z rekolekcji dla rozeznających. Można do nich napisać lub umówić się na rozmowę. - Warto nie zostawać z pytaniami samemu, warto szukać, słuchać serca. Dlatego chcemy pomóc w rozeznawaniu nie tylko modlitwą, ale też przez świadectwo, doświadczenie, towarzyszenie - mówią siostry.

Kontakt: mail i Skype: fmmgalileamlodych@gmail.com

https://youtu.be/YwIMZaU3AH4

#FMM #Powołanie #Rozeznawanie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama