Nowy numer 23/2021 Archiwum

KUL rozpoczął rekrutację na studia I i II stopnia

Wśród popularnych kierunków wybieranych przez studentów są: psychologia, dziennikarstwo, filologia angielska, prawo, a wśród nowości - położnictwo.

W ofercie studiów jest blisko 50 kierunków. Wśród popularnych kierunków wybieranych przez studentów są: psychologia, dziennikarstwo, filologia angielska, prawo, a wśród nowości - położnictwo. Na jednym z najstarszych uniwersytetów w Polsce rozpoczęła się rejestracja na studia stacjonarne I i II stopnia oraz na jednolite studia magisterskie. Szczegóły znajdują się na stronie kandydat.kul.pl.

- „Wspólnota wiedzy - Razem ku mądrości” to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii rekrutacyjnej. Wpisuje się ono w charakter działalności katolickiego uniwersytetu, którego jednym z wyznaczników jest przekazywanie studentom wiedzy w poczuciu, że są oni ważną częścią wspólnoty akademickiej. To kształcenie powiązane z wartościami, w duchu wiedzy, mądrości, prawdy, tradycji i nowoczesności - mówi Monika Stojowska, rzecznik prasowy KUL.

Rekrutacja potrwa do 8 lipca, a w przypadku studiów II stopnia w języku angielskim do 15 lipca. Po 21 lipca rozpocznie się nabór wolny. W ofercie studiów KUL znajduje się możliwość studiowania na blisko 50 kierunkach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama