Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Kolejne dziecko Matki Bożej Chełmskiej

Informacją o cudzie poczęcia podzieliło się małżeństwo ze Żdżannego.

Małżonkowie od czterech lat starali się o potomstwo. Bezskutecznie. W marcu postanowili wziąć udział we Mszy św. z modlitwą o dar poczęcia w sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej. 

Właśnie podzielili się cudowną wiadomością, że spodziewają się dziecka. Kobieta jest w 6. tygodniu ciąży. Rodzice wierzą, że swoją wielką radość zawdzięczają Matce Bożej. 

To już kolejne dziecko, które poczęło się za wstawiennictwem Maryi, dzięki modlitwom zanoszonym do Niej w chełmskim sanktuarium 

Nabożeństwo z modlitwą o dar poczęcia w chełmskim sanktuarium na “górce” sprawowane jest w ostatni poniedziałek każdego miesiąca po Mszy św. o godz. 18. 

W sanktuarium gromadzą się małżeństwa, które starają się o dziecko, ale przychodzi także wiele innych osób. - Często są to członkowie rodzin, którzy modlą się za tych, którzy pragną mieć dzieci, ale przychodzą również ci, którzy po prostu potrzebują umocnienia w małżeństwie - mówi ks. Paweł Gołofit, który jakiś czas temu zainicjował te modlitewne spotkania. - Uzdrowienia nie należy rozpatrywać jedynie w kontekście daru poczęcia - podkreśla. - Mówię małżonkom, by patrzyli na swoją wiarę, na swoją relację w małżeństwie. Często modlę się o to, by zanim Pan Bóg przyjdzie z darem uleczenia, ludzie chcieli Mu zrobić w swoich sercach przestrzeń. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy