Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Ekstraklasa wraca do Łęcznej! Bilety i karnety już w sprzedaży

W najbliższą sobotę o godz. 15 piłkarze Górnika Łęczna rozpoczną swój sezon w PKO BP Ekstraklasie.

W inauguracyjnym spotkaniu zielono-czarni zmierzą się z Cracovią. Od tygodnia trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Kibice Górnika czekali cztery lata na powrót swojego klubu na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Pięć na ekstraklasowy mecz na stadionie przy al. Jana Pawła II 13. W sobotę 24 lipca ich oczekiwanie dobiegnie końca. Do Grodu Dzika przyjedzie Cracovia.

Zgodnie z przepisami, kibice mogą zająć maksymalnie 50% miejsc na stadionie. Oznacza to, że spotkanie z Pasami będzie mogło obejrzeć 3600 osób. Dokładnie 7 lipca ruszyła internetowa sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2021/2022, 12 lipca sprzedaż stacjonarna karnetów, a dwa dni później sprzedaż biletów na mecz z Cracovią.

Wejściówki na mecz można kupować za pośrednictwem strony bilety.gornik.leczna.pl, w zlokalizowanej na stadionie kasie biletowej nr 1 (czynna od wtorku do piątku w godzinach 10.00-16.00). Bilety są również dostępne w salonikach prasowych sieci Kolporter na terenie całego województwa lubelskiego. Ich wykaz można znaleźć na stronie klubu.

Bilety normalne na trybuny A i C (wzdłuż boiska) kosztują 30 złotych, a na trybunę B (znajdującą się za jedną z bramek) 15 zł. Cena biletu dziecięcego (dla dzieci poniżej 13. roku życia) wynosi 20 zł. Tyle samo zapłacą kibice z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Warto zaznaczyć, że z tego samego biletu skorzystać mogą także ich opiekunowie. Osoby poruszające się na wózku, a także ich opiekunowie, mogą wejść na stadion za darmo.

Klub przygotował również specjalne oferty promocyjne:

BREJDAKI PO SZALU - 16-procentowa zniżka dla osób, które wybiorą się na mecz z bliską osobą.

GÓRNICZA RODZINA - 69 zł za bilet dla maksymalnie pięciu osób, w tym co najmniej dla jednego dziecka, które nie ukończyło jeszcze 13. roku życia.

Powyższy cennik obowiązuje przez całą rundę jesienną. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach: gornik.leczna.pl, bilety.gornik.leczna.pl oraz pod numerem 667 667 161.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy