Nowy numer 29/2021 Archiwum

Studiuj w Lublinie. Rozpoczął się wolny nabór na KUL

Katolicki Uniwersytet Lubelski rozpoczął drugi etap rekrutacji na studia. Nabór potrwa do wyczerpania miejsc, a w ofercie znajdują się kierunki studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Drugi etap rekrutacji odbywa się w trybie wolnym. Oznacza to, że osoby które spełniają warunki i poprawnie wypełnią formularz zgłoszenia, decyzję o przyjęciu na studia mają szansę otrzymać nawet tego samego dnia. Rekrutacja na poszczególne kierunki będzie trwała do wyczerpania miejsc, ale nie dłużej niż do 20 września.

- Widzimy duże zainteresowanie wśród kandydatów naszą ofertą. Odbieramy mnóstwo telefonów, e-maili z pytaniami o możliwość wpisania na listę kandydatów. Na niektórych kierunkach to pojedyncze miejsca, dlatego trzeba szybko reagować - mówi Monika Stojowska, rzecznik prasowy KUL. Lista kierunków w dodatkowej rekrutacji TU.

Kandydaci mogą wybierać spośród kierunków humanistycznych, społecznych i ścisłych, zarówno w Lublinie, jak i w filii w Stalowej Woli.

Oferta dostępnych kierunków jest na bieżąco weryfikowana, ich lista wraz ze szczegółowym opisem każdego z kierunków oraz zasadami rekrutacji jest dostępna na stronie: kandydat.kul.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama