Nowy numer 47/2023 Archiwum

Tour de Lubelskie - rajd rowerowy

Rodzinne Rajdy Rowerowe są bardzo popularne w ostatnich latach w gminie Urzędów. To okazja nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale także do podziwiania malowniczych okolic. Miłośników dwóch kółek zapraszamy na kolejną wyprawę.

Już w najbliższą niedzielę 25 lipca w Urzędowie odbędzie się rajd Tour de Lubelskie promujący turystkę rowerową, tereny gminy Urzędów oraz Tour de Pologne.

Cykliści przejadą trasę: Urzędów, Mikuszewskie, Bęczyn do Natalina. Tam na zakończenie rajdu odbędzie się piknik integracyjny z wieloma atrakcjami dla dzieci i nie tylko. Będą m. in. darmowe dmuchańce, poczęstunek.

Dla zarejestrowanych uczestników, których w tym momencie jest już ponad 170, przewidziane są koszulki promujące imprezę. Ponadto zarejestrowani cykliści będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród, w tym 3 rowerów. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 na urzędowskim Rynku, gdzie policja będzie znakowała rowery. O 16.00 przedstawiciele organizatorów tj. Marszałka Województwa Lubelskiego, Starosty Kraśnickiego i Gminy Urzędów wypuszczą w trasę rowerzystów.

Zgłoszenia przyjmuje Ośrodek Kultury w Urzędowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy