Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce stworzony przez rodziców Alicji Mazurek zaprasza na dzień otwarty

Ośrodek działa od półtora roku. Miejsce stworzone przez Agnieszkę i Wojtka Mazurków niesie profesjonalną pomoc wielu potrzebującym.

Rodzice Alicji Mazruek nie poddali się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Przez wiele miesięcy 24 godziny na dobę przebywali przy łóżku swojego jedynego dziecka. Walczyli o życie córki.

Specjalnie dla Ali wybudowali ośrodek, w którym chcieli pomagać także wielu innym ludziom, którzy potrzebują specjalistycznej terapii. 

Alicja niestety nie skorzystała z oferowanej przez ośrodek specjalistycznej pomocy. Dwa tygodnie po uroczystym otwarciu placówk zmarła. 

Od momentu otwarcia ośrodka każdego dnia przez placówkę przewijają się ludzie, którzy potrzebują pomocy. Ćwiczą na profesjonalnym sprzęcie, pod opieką wykwalifikowanej kadry pracowniczej. 

Ci, którzy docierają do ośrodka, nie mają wątpliwości, że Ala tam jest. Jest i czuwa, nie tylko nad swoją rodziną, ale też nad każdym człowiekiem, który potrzebuje pomocy. 

Już 4 września w godzinach od 11 do 16 Ośrodek Neurorehabilitacji zaprasza wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z ofertą przygotowaną przez centrum, ale też tych, którzy chcą zobaczyć, jak ośrodek funkcjonuje.

Do dyspozycji nieodpłatnie będą specjaliści: fizjoterapeuci, psycholog oraz neurologopeda. Każdy będzie mógł skorzystać ze specjalistycznego sprzętu m.in. lokomatu. Żeby nie czekać w kolejce na konsultacje, warto zapisać się wcześniej pod numerem telefonu: 501 751 311.

Organizatorzy mają też w planach słodki poczęstunek dla wszystkich odwiedzających miejsce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy