Nowy numer 47/2021 Archiwum

Noc księgarń z ks. Arkadiuszem Paśnikiem

To wydarzenie, które ma zachęcić do odwiedzenia księgarni i sięgnięcia po dobrą książkę. Księgarnia św. Pawła w Lublinie zaprasza 22 października na wieczorne spotkanie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem i jego najnowszą książką.

Organizatorzy wydarzenia na swoim profilu facebookowym przedstawiają ks. Arkadiusza Paśnika. To zachęta dla tych, którzy jeszcze po publikacje tego kapłana nie sięgnęli.

Ks. Paśnik to niezwykły kapłan i proboszcz lubelskiej parafii pw. Świętego Michała Archanioła (która w tym roku przeżywała setną rocznicę powstania), terapeuta uzależnień, a także autor bestsellera „Obietnica”, książek „Znamię”, „Dar”, „Lęk”, „Miłość”, „Życie”, „Człowiek”, „Judasz”, „Droga krzyżowa na podstawie obrazów Jerzego Dudy-Gracza” oraz współautor rozważań różańcowych "Różaniec dla dwojga". Ksiądz Arkadiusz prowadzi również kanał na YouTube, gdzie zamieszcza liczne podcasty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie spotkania odbędzie się premiera najnowszej książki księdza Arkadiusza pt. „Józef. Mężczyzna, mąż, ojciec.”

O książce "Józef" autor pisze, że jest próbą ukazania radości płynącej z bycia mężczyzną, mężem i ojcem.

- Niech proste życie św. Józefa inspiruje nas do stawania się bezpiecznym domem dla naszych najbliższych. Życzę wszystkim, aby nie zabrakło nam odwagi kochać. Tylko tak możemy budować trwały pokój w sercu, w rodzinie, w świecie - zachęca ks. Arkadiusz.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2021 r. o godz. 18.00 w Księgarni Świętego Pawła w Lublinie w ramach kolejnej już Nocy Księgarń.

 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama